GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Prakturna 10504178
nr 1050 4178
Prakturna
Rörstrand, höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:03:05
22/8 13:17:16
100 kr
22/8 15:50:45
Rörstrand